Kariera

Selekcja CV

Rekrutację rozpoczynamy od analizy wszystkich nadesłanych CV. Przed publikacją ogłoszenia, każdorazowo, starannie przygotowujemy je z bezpośrednimi przełożonymi pod kątem aktualnego zakresu obowiązków i wymagań, by nasi Kandydaci w chwili decyzji o wysłaniu swojej aplikacji na dane stanowisko, wiedzieli jakie wyzwania na nich czekają w naszej ryżowej drużynie.

Porozmawiajmy

Kolejny etap rekrutacji to krótki wywiad telefoniczny z naszą Rekruterką. Zapytamy Cię o powody zainteresowania ofertą, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach względem pracy w GFP oraz zapytamy o kluczowe dla Nas kryteria. Podczas rozmowy, nasza rekruterka będzie robić skrupulatnie notatki, które następnie po wywiadach ze wszystkimi wybranymi Kandydatami omówi z bezpośrednim przełożonym, a na ich podstawie podejmą decyzję o Twoim udziale w dalszym etapie rekrutacji.

Spotkajmy się

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w formie zdalnej lub stacjonarnie w zależności od specyfiki danego stanowiska. Na spotkaniu uczestniczy zawsze Rekruterka z którą miałeś już przyjemność rozmawiać wcześniej podczas wywiadu telefonicznego oraz przyszły bezpośredni przełożony. Podczas spotkania, porozmawiamy o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu. Opowiemy Ci o dziale w którym być może będziesz miał/ła okazję pracować, przedstawimy szczegółowo  zadania i wyzwania jakie czekają na stanowisku, na które aplikowałeś/aś, a także odpowiemy na Twoje pytania.

 

W zależności od stanowiska możemy podczas tego etapu poprosić Cię o zaprezentowania Nam Twoich umiejętności, np. możemy poprosić Cię o zrobienie tabeli przestawnej w Excelu, bądź podsumowanie raportu i przedstawienie najistotniejszych danych. Na tym etapie w zależności od specyfiki danego stanowiska możemy również zaprosić Cię do obejrzenia hali produkcyjnej lub magazynu.

Decyzja

Wybranemu Kandydatowi składamy ofertę pracy w naszej firmie, a pozostałym Kandydatom dziękujemy telefonicznie lub mailowo za udział w rekrutacji.

Welcome on board!

Już nie możemy doczekać się Twojego przyjścia! Wiemy jak bardzo stresująca jest zmiana pracy, dlatego stworzyliśmy nasz wyjątkowy program onboardingowy, który pomoże Ci wejść do naszej organizacji bez stresu. Nowy pracownik przed dniem adaptacyjnym jest w stałym kontakcie z naszą rekruterką, a w kuluarach wspólnie z bezpośrednim przełożonym i z innymi pracownikami zaangażowanymi w proces adaptacyjny  szykują dla Ciebie miejsce pracy, potrzebny sprzęt, odzież roboczą oraz plan onboardinowy. Wyznaczymy również Opiekuna, który będzie Ci towarzyszył w Twoich obowiązkach do momentu, aż poczujesz się u Nas swobodnie.

Dołącz do naszej ryżowej drużyny już dziś!

Znajdź ofertę dla siebie, sprawdzając nasze aktualne oferty pracy.