Kariera

Życie w Good Food Products

Doskonale wiemy, że praca to nie tylko odhaczanie kolejnych zadań i finalizowanie projektów. Codzienne przebywanie w biurze lub na hali produkcyjnej, wspólne posiłki, czy rozmowy przy kawie to jej część, dlatego staramy się, byś czuł się w naszych progach bardzo komfortowo, a zawodowe obowiązki obfitowała w niespodzianki i ciekawe zdarzenia.

Jeśli chcesz już teraz podejrzeć, czym obecnie żyjemy, odwiedź nas:

Praca w GoodFood na Facebooku oraz na LinkedIn

Stawiamy na rozwój

Usprawniamy nie tylko proces produkcji naszych przekąsek, ale i samych siebie, toteż nasi pracownicy raz po raz uczestniczą w kursach, warsztatach czy szkoleniach. Wszystko po to, by rozwijali się w stronę, która pozwoli im czuć pełną satysfakcję ze swojej pracy! U nas awanse i praca na wymarzonym stanowisku są możliwe! Wystarczy konsekwentnie wykorzystywać zdobywane umiejętności i dać siebie poznać z najlepszej strony–  dumne grono #GFPHEROES czeka na kolejnych bohaterów, którzy wcale nie muszą nosić peleryny. 🙂

Imprezujemy, integrujemy...

Wierzymy, że wspólne poznanie przekłada się na lepszą współpracę, dlatego każdego roku organizujemy wspólną imprezę firmową dla wszystkich chętnych pracowników. Czasami jest to piknik pod gołym niebem, czasem elegancka i wystawna kolacja z dancefloorem– wszystko zależy od pory roku, aktualnych nastrojów i naszych potrzeb! Jedno jest pewne, swobodnej zabawy nigdy nie brakuje, a po wszystkim zostają z nami cudowne wspomnienia!

Poznanie swoich bezpośrednich kolegów i koleżanek z Działu to kolejna ważna rzecz. Aby mieć okazję poobserwować i porozmawiać z sobą poza ramą wyznaczoną przez linie produkcyjne czy biurka, każda komórka organizacyjna otrzymuje własny budżet na zorganizowanie własnej integracji. Dzięki temu jesteśmy bogatsi o wiedzę , kto ma najlepszego cela w paintballu, komu nie sprawia problemu podjazd na rowerze pod stromą górę lub czyja kiełbaska z ogniska jest zawsze idealnie upieczona. Przekonaj się i Ty!

Degustacja? Bardzo proszę!

Aby tworzyć i sprzedawać coś z powodzeniem, trzeba dobrze znać swój produkt! Kimże byliby więc pracownicy jednej z największych firm wypiekających wafle ryżowe i kukurydziane, gdyby nie wiedzieli czym jest smak i chrupkość wprost z linii produkcyjnej? Aby zaspokoić zarówno ciekawość jak i potrzebę chrupania, co kwartał organizujemy wewnętrzną degustację. W ręce każdego członka naszej ryżowej ekipy trafiają wówczas paczki wafli, które dopiero co pojawiły się w ofercie, przeżywają ulepszenie receptury bądź wielki powrót. W te dni, warto odpuścić sobie szykowanie kanapek na drugie śniadanie do pracy!

Good NEWS, czyli nasz kwartalnik zakładowy

Wspomnienia mają moc! Chcemy więc po ciekawych zdarzeniach zostawić trwały ślad. W tym celu powołaliśmy do życia kilka kanałów komunikacyjnych, które są nie tylko naszym waflowym archiwum i przestrzenią do wymiany spostrzeżeń, ale i źródłem wiedzy o tym, co w ryżowej trawie piszczy. Spośród nich chętnie chwalimy się własną, wydawaną co kwartał gazetką Good NEWS. To właśnie tam poruszane są ważne dla nas tematy, publikujemy wywiady z istotnymi pracownikami GFP, a każdy Dział z osobna mówi, co u niego słychać.