O nas

Najlepsze surowce bazą naszych produktów

Przy produkcji roślinnych przekąsek nie ma dróg na skróty. Wiemy, że nie mogłyby one powstawać bez najwyższej jakości składników. Przyjęliśmy na siebie zobowiązanie, by używać autentycznych ziaren i dodatków, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych Dostawców. Prosty i krótki skład wafli uważamy za atut! Posiłkując się kilkoma podstawowymi ziarnami, stanowiącymi bazę przekąsek, a także biorąc pod uwagę najnowsze trendy żywieniowe, układamy długą listę ciekawych receptur. Dbamy o innowacyjność produktów i dopasowujemy do nich najlepsze technologie. Jednocześnie ani na chwilę nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli o smaku i przyjemności jedzenia. To właśnie wrażenia z chrupania motywują nas do tworzenia nowych produktów i ulepszania tych, które od dawna cieszą się popularnością.

Satysfakcja Klientów i Partnerów

Jako producent nie funkcjonujemy w przestrzeni rynkowej sami. Podobnie jak nasze wafle, czekając na otwarcie, stoją jeden przy drugim w zwartym stosie – tak samo my działamy blisko naszych Klientów i Partnerów. Wsłuchujemy się w potrzeby Konsumentów. Tworzymy koncepcje receptur i rozwiązania produktowe pracując ramię w ramię z Odbiorcami. Stale rozwijamy i udoskonalamy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, który jest certyfikowany zgodnie z wymaganiami standardów BRC. Spełniamy również kryteria związane z produkcją żywności ekologicznej, bezglutenowej i koszernej. Nie zapominamy nad ciągłymi usprawnieniami w zakresie efektywności produkcji i logistyki. Wszystko po to, by każdego dnia stawać się lepszym partnerem biznesowym.

Odpowiedzialność społeczna i troska o środowisko

Tworząc zbożowe przekąski, mamy na względzie środowisko naturalne. To z niego czerpiemy wszelkie dobra, w tym składniki wafli. Dbamy więc o to, aby nasze wyroby były przyjazne dla otoczenia. Sukcesywnie, tam gdzie to możliwe, redukujemy do minimum ilość plastiku użytego w opakowaniu. Staramy się także zmniejszać straty w produkcji, a co za tym idzie, realnie przeciwdziałać marnowaniu żywności.

Pracownicy jako filar naszej firmy

Wierzymy, że uśmiechnięci i zadowoleni Pracownicy to klucz do sukcesu, dlatego wspólnie budujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może swobodnie funkcjonować. Uczciwość, Ukierunkowanie na klienta, Udoskonalenie każdego dnia oraz bycie jedną drUżyną (4U) – oto najważniejsze wartości jakie wyznajemy i realizujemy na okrągło! Pozytywna przestrzeń do pracy to według nas także miejsce na różnorodność. Kierujemy się Kodeksem Etycznym, co oznacza, że nie akceptujemy żadnych form dyskryminacji.